Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika

Zapraszamy na organizowane przez nas cykliczne wydarzenie kulinarne —

Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 21 czerwca 2020 r.!

W każdą 3 niedzielę miesiąca, w godz. 12.00-16.00, na terenie naszej Serowarni, w XVIII-wiecznej oficynie dworskiej, w otoczeniu pięknych Gór Sowich, odbywają się spotkania z producentami ekologicznej żywności.
Czekać na Was będą m.in.: masło, jogurty, pierniki, oleje, kompoty i syropy sezonowe, sery krowie owcze i kozie, pasty i pasztety wegetariańskie, lokalne pieczywo (także bezglutenowe), przetwory warzywne i owocowe, przysmaki serowe, wędliny, mąki, miody jaja i twarogi, zioła przyprawy oraz sezonowe warzywa i owoce. Na targach znajdziecie także serwowane na ciepło zupy, herbaty ziołowe, dania grillowane, pierogi z bryndzą, chipsy z pasternaku, ciasto domowe, pyszne przekąski oraz piwo z zaprzyjaźnionego z nami Browaru Rebelia. Na najmłodszych czekają trampolina i piaskownica!

Zapraszamy miłośników sera i biożywności!

Aktualności dotyczące Targów

Pierwsze Targi w roku 2020, które odbyły się w styczniu i w lutym uważamy za bardzo udane. Dziękujemy bardzo za frekwencję.

Kolejne Targi, które odbyły się 17 maja, również można uznać za niezwykle udane, mimo wprowadzonych, dla bezpieczeństwa naszych gości i wystawców, zmian sanitarnych.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Targów majowych.

Galeria