Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika

Zapraszamy do kontaktu chętnych do wystawienia się rzemieślników i producentów żywności!

📞 661783435 (Malwina)

W każdą 3 niedzielę miesiąca, w godz. 12.00-16.00, na terenie naszej Serowarni, w XVIII-wiecznej oficynie dworskiej, w otoczeniu pięknych Gór Sowich, odbywają się spotkania z producentami ekologicznej żywności.

Czekać na Was będą m.in.: masło, jogurty, pierniki, oleje, kompoty i syropy sezonowe, sery krowie owcze i kozie, pasty i pasztety wegetariańskie, lokalne pieczywo (także bezglutenowe), przetwory warzywne i owocowe, przysmaki serowe, wędliny, mąki, miody jaja i twarogi, zioła przyprawy oraz sezonowe warzywa i owoce.

Na targach znajdziecie także serwowane na ciepło zupy, herbaty ziołowe, dania grillowane, pierogi z bryndzą, chipsy z pasternaku, ciasto domowe, pyszne przekąski oraz piwo i wino z zaprzyjaźnionej Kultury Picia. Na najmłodszych czekają trampolina i piaskownica! 

Zapraszamy miłośników sera i biożywności!

W 2024 roku Targi odbywać się będą 18 litego, 17 marca (6 urodziny Targów! – świętuj z nami!), 21 kwietnia, 19 maja, 16 czerwca, 21 lipca, 18 sierpnia, 15 września, 20 października, 17 listopada i 15 grudnia.

Chcesz się przyłączyć do naszej kooperatywy spożywczej?

Zapraszamy do współpracy producentów wysokiej jakości żywności, rzemieślników, rolników, rękodzielników, pasjonatów i promotorów zdrowia oraz urody.
 

Kontakt przez Facebook oraz nr telefonu 661783435

Zajrzyj na Doba.pl by zobaczyć galerię zdjęć z Targów w Lutomierzu.

Relacja z Targów (maj 2020)​