16 września 2018 – II Festiwal Pasternaka

16 września (w niedzielę) zapraszamy na II Festiwal Pasternaka podczas którego serwowane będą dania z PASTERNAKu i naszych serów lutomierskich. Festiwal odbędzie się na terenie naszej Zagrody Edukacyjnej „Pasternak”. W planie festiwalu będą także spacery z rolnikiem po gospodarstwie, show-kulinarne oraz moc innych atrakcji. Wydarzenie to połączone będzie z kolejną edycją Targów Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika, będzie to zatem także idealna okazja, by poznać produkty zaprzyjaźnionych z nami producentów zdrowej żywności.

Będziecie mieli między innymi okazję zobaczyć występ zespołu tanecznego “Jazzgotki” działającego przy Ząbkowickim Uniwersytecie Trzeciego Wieku i posłuchać wykładu “Cukrzyca – choroba cywilizacyjna. Wiesz, jak z nią żyć i jakie są jej objawy” Stowarzyszenia Diabetyków, Koło w Nowej Rudzie, a także zobaczyć na żywo DIABEDANCE. Ten niepowtarzalny taniec jest projektem ogólnopolskim Stowarzyszenia Edukacji Diabetologicznej. Jego celem jet nie tylko popularyzacja wiedzy na temat cukrzycy, a także zabawa, spontaniczność oraz zjednoczenie się pokoleń.

Na każdego gościa czeka pyszny poczęstunek – zupa krem z PASTERNAKu!
Na fanpage II Festiwalu Pasternaka możecie zobaczyć fragment programu Zrób to ze smakiem (całość dostępna tutaj: http://wroclaw.tvp.pl/38783309/01092018) na temat naszej Zagrody Edukacyjnej, z którego dowiecie się jak powstaje nasza pyszna zupa! Kliknij tutaj!