Archiwum aktualności

Uwaga, zmiana godzin pracy Sklepiku!

Sery Lutomierskie z Gór Sowich informuje, że z przyczyn organizacyjnych Sklepik w dniach 5-13 maja, będzie pracować w skróconych godzinach: Wt-ŚR-CZW-PT – 9.00-16.00, SOBOTA (7maja i 14 maja) – 9.00-17.00 NIEDZIELA (8 maja) – 12.00-17.00 W maju poniedziałki – zamknięte. W niedzielę 15 maja serdecznie zapraszamy już dzisiaj na kolejne…

czytaj dalej

Tu poczujesz smak przygody i zrobisz swój ser!

Gdy na dworze coraz zimniej, ale pięknie i kolorowo, zwłaszcza w górach, warto pomyśleć o wyjeździe, który będzie odpowiedni na tę porę roku. Nauczyciele, planujacy wycieczki szkolne szukają miejsc, w których uczniowie nie będą się nudzili. Manufaktura sera w Lutomierzu w Górach Sowich to miejsce niezwykłe, z tradycjami, pyszne i…

czytaj dalej

Zapraszamy na jubileuszowe Targi w marcu!

Serdecznie zapraszamy do Lutomierza już w najbliższą niedzielę. Będzie dużo, będzie zdrowo, będzie pysznie! Aż trudno uwierzyć, ale to nasze Targi urodzinowe! – już od 4 lat organizujemy dla Was spotkania z lokalnymi rzemieślnikami i wytwórcami zdrowej żywności! Serdecznie zapraszamy!

czytaj dalej

Terminy Targów w 2022 roku

Już dziś zapraszamy na kolejne spotkania z serii Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika. Pierwsze trzy odbędą się kolejno: 20 lutego 2022 20 marca 2022 10 kwietnia 2022 Serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa obecność!

czytaj dalej

Szczęśliwego Nowego Roku!

Życzymy Państwu wszystkiego najlepszego na Nowy Rok. Przede wszystkim zdrowia i radości ze wszystkich, nawet najmniejszych, pozytywnych zdarzeń w naszym życiu. Mamy nadzieję, że wkrótce wrócimy do normalności!

czytaj dalej