Majowe Targi odbędą się już w najbliższą niedzielę!

Z wielką przyjemnością informujemy Państwa, że kolejne wydarzenie z serii Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika 2020 odbędzie się już w najbliższa niedzielę, 17 maja w godz. od 12.00 do 16.00.

Informujemy, że wszystkie towary będą już uprzednio zapakowane, nie będzie także opcji skorzystania z oferty wystawców na miejscu. Zakupów dokonać można tylko na wynos. Wszystkie stoiska znajdować się będą na zewnętrznym placu Serowarni. Ze względu na bezpieczeństwo naszych gości i wystawców, podczas Targów majowych, nie będzie dostępu do atrakcji typu piaskownica czy trampolina.

Jednocześnie zapewniamy Państwa, że na terenie Targów obowiązywać będą rekomendowane przez rząd i Główny Inspektorat Sanitarny zasady bezpieczeństwa epidemiologicznego dotyczące targowisk miejskich, tj.:

😷 wyraźnie oznaczone będzie wejście na teren Targów, podczas wejścia na plac każdego gościa obowiązywać będzie dezynfekcja rąk,
😷 każde stanowisko handlowe wyposażone będzie obowiązkowo w rękawice ochronne, płyn dezynfekujący i maseczkę,
😷 dłonie należy dezynfekować po każdej transakcji,
😷 obowiązuje limit: 4 klientów na 1 punkt handlowy, kupujący będą wpuszczani na plac w ograniczonej liczbie, zależnej od liczby punktów handlowych,
😷 każdy gość Targów zobowiązany jest do noszenia rękawiczek i maseczki ochronnej,
😷 obowiązuje zakaz gromadzenia się, wszyscy uczestnicy Targów zobowiązani są do utrzymywania bezpiecznych odstępów (minimum 1,5m).

Więcej informacji na temat naszych wystawców podamy już wkrótce. Serdecznie zapraszamy!

🧀🧀🧀Spotkajmy się w Lutomierzu już w tę niedzielę!🧀🧀🧀