Podsumowanie Targów Zdrowej Żywności od Rolnika 2019

17 listopada odbyły się ostatnie tegoroczne Targi, które tak jak poprzednie, okazały się bardzo udane. Dopisała zarówno pogoda (Targom towarzyszyła piękna, polska, złota jesień), jak i frekwencja.

Bardzo dziękujemy wszystkim Państwu za przybycie.

 

Pragniemy serdecznie podziękować Państwu za udział we wszystkich tegorocznych Targach Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika. Dziękujemy za dobre słowa na temat organizacji naszych imprez, dziękujemy też za gratulacje z okazji wyróżnień w Tegorocznym Plebiscycie Gospodarczym Sudeckie Kryształy.

Dziękujemy także naszym wystawcom, za współpracę, zaangażowanie i okazane nam zaufanie oraz Browarowi Rebelia za współorganizację i niezawodność.

Chcielibyśmy podkreślić, że zawsze jesteśmy otwarci na Pastwa uwagi i sugestie. Państwa gratulacje, a także konstruktywna krytyka są dla nas motywacją dla dalszych działań i cennym źródłem informacji, które z chęcią wykorzystujemy do udoskonalania formuły naszych Targów. Zależy nam na tym aby organizowane przez nas imprezy jak najpełniej spełniały oczekiwania naszych gości.

Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Targów Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika, które rozpoczniemy spotkaniem 19 stycznia 2020 roku. Do zobaczenia!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”9″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]”