Szczęśliwego Nowego Roku!

Podsumowanie 2021

Tradycyjnie już podsumowując miniony rok, chcielibyśmy, przede wszystkim podziękować wszystkim Gościom naszych Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika, uczestnikom naszych Warsztatów oraz Klientom naszego Sklepiku przy Serowarni.

❄️⛄ 🎄 ❄️⛄ 🎄 ❄️⛄ 🎄
Nie zapominamy także o naszych współwystawcach, bez których oferta lutomierskich Targów nie byłaby tak bogata i różnorodna. Dziękujemy jak zawsze, za udział i nieustanne wsparcie dla inicjatyw organizowanych pod szyldem Sery Lutomierskie z Gór Sowich.

❄️⛄ 🎄 ❄️⛄ 🎄 ❄️⛄ 🎄
Podobnie jak poprzedni, rok 2021, naznaczony piętnem pandemii, nie był łatwy dla lokalnych producentów żywności i wytwórców rękodzieła. Dlatego tym bardziej doceniamy płynące zewsząd wsparcie i słowa otuchy. Każda Państwa wizyta w Serowarni, na Targach czy na Warsztatach jest dla nas ważna!

❄️⛄ 🎄 ❄️⛄ 🎄 ❄️⛄ 🎄
Życzymy Państwu wszystkiego najlepszego na Nowy Rok. Przede wszystkim zdrowia i radości ze wszystkich, nawet najmniejszych, pozytywnych zdarzeń w naszym życiu. Mamy nadzieję, że wkrótce wrócimy do normalności!

❄️⛄ 🎄 ❄️⛄ 🎄 ❄️⛄ 🎄
Zapraszamy także już dziś na kolejne Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika. Pierwsze spotkanie w 2022 odbędzie w 20 lutego – więcej informacji już wkrótce.

See less
Szczęśliwego Nowego Roku!