Szczęśliwego Nowego Roku!

Podsumowanie 2021​

Tradycyjnie już podsumowując miniony rok, chcielibyśmy, przede wszystkim podziękować wszystkim Gościom naszych Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika, uczestnikom naszych Warsztatów oraz Klientom naszego Sklepiku przy Serowarni.

❄️⛄ 🎄 ❄️⛄ 🎄 ❄️⛄ 🎄
Nie zapominamy także o naszych współwystawcach, bez których oferta lutomierskich Targów nie byłaby tak bogata i różnorodna. Dziękujemy jak zawsze, za udział i nieustanne wsparcie dla inicjatyw organizowanych pod szyldem Sery Lutomierskie z Gór Sowich.

❄️⛄ 🎄 ❄️⛄ 🎄 ❄️⛄ 🎄
Podobnie jak poprzedni, rok 2021, naznaczony piętnem pandemii, nie był łatwy dla lokalnych producentów żywności i wytwórców rękodzieła. Dlatego tym bardziej doceniamy płynące zewsząd wsparcie i słowa otuchy. Każda Państwa wizyta w Serowarni, na Targach czy na Warsztatach jest dla nas ważna!

❄️⛄ 🎄 ❄️⛄ 🎄 ❄️⛄ 🎄
Życzymy Państwu wszystkiego najlepszego na Nowy Rok. Przede wszystkim zdrowia i radości ze wszystkich, nawet najmniejszych, pozytywnych zdarzeń w naszym życiu. Mamy nadzieję, że wkrótce wrócimy do normalności!

❄️⛄ 🎄 ❄️⛄ 🎄 ❄️⛄ 🎄
Zapraszamy także już dziś na kolejne Targi Zdrowej Żywności Prosto od Rolnika. Pierwsze spotkanie w 2022 odbędzie w 20 lutego – więcej informacji już wkrótce.

Szczęśliwego Nowego Roku!​

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *